chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

prk_00617Після наполегливої та клопіткої праці душа завжди потребує гарного та веселого відпочинку. От і працівники освіти Павлоградського району мандрували історичними місцями Полтавщини. На батьківщину великого письменника М.В.Гоголя.

Хоч дорога виявилася неблизькою, та дводенна поїздка промайнула непомітно.Полтава – одне з найцікавіших міст України, яке зберігає пам'ять про далекі часи та історичні події. Це славетне місто привітно приймає гостей.

Початковою точкою екскурсії стало Кочубеївська садиба Диканька іі старовинна Миколаївська церква. А далі поринули в містичні краєвиди Гоголівської садиби. Музей - садиба Миколи Васильовича Гоголя це один з самих цікавих музеїв Полтавщини, садиба, в якій пройшли дитинство і юність письменника, куди письменник завжди любив повертатися до своєї любої мами та сім*ї .

Побували в музеї українського весілля з театралізованою виставою обряду весілля на Полтавщині 17-19 століття. Було пізнавально та весело!

Другий день розпочався з відвідин Хрестовоздвиженського жіночого монастиря. На релігійні свята тут завжди багато людей із різних соціальних верств та різним розумінням цих свят.

Відвідали й село Опішне, гончарна столиця України. У цьому надзвичайно гарному селі знаходиться Національний музей – заповідник українського гончарства. На подвір’ї музею розташований Гончарський етнопарк, де представлені просто неймовірні витвори майстрів з усіх куточків України.

Потім вирушили до музею Полтавської битви, адже дуже важливо знати історію своєї держави. Цей музей дуже всіх вразив, тому що сучасні зали музею містять унікальні експонати кінця XVII століття та періоду Північної війни (1700-1721): портрети українських гетьманів, гравюри, медалі, колекція холодної та вогнепальної зброї європейського та східного зразків, особисті речі Петра І. У найбільшій залі музею представлена велична діорама із зображенням останніх хвилин Полтавської битви. На території компактного музейного містечка місце поховання загиблих царських солдатів — Братська Могила (1709 рік — поч. XX ст.), пам’ятник Петру І (А.Адамсон, 1915), Самсоніївська церква(1856-1907). Екскурсія Полтавою була дуже насиченою, проте неможливо було оминути музей – садибу І.Котляревського. Знаходиться цей музей у самому серці Полтави де народився основоположник сучасної української мови – Іван Котляревський. Тут він прожив усе своє життя. Тут була створена славнозвісна «Енеїда», п’єси «Наталка Полтавка» та «Москаль-чарівник». Коли усі зайшли до самого будинку письменника, то ніби поринули у атмосферу тих часів, коли жив і творив свої шедеври І.Котляревський. Після відвідин музею не залишиться ніхто без самобутнього полтавського колориту, справжньої полтавської гостинності, щирої мови та пейзажів навколо музею-садиби. Враження неповторні, щирі та теплі.

Ми побачили пам’ятники Полтави, зокрема Марусі Чурай та полтавській галушці, Монумент Слави та ін.

Нікому не хотілося залишати чудове місто Полтаву. Наостанок прогулялися Соборною площею міста, зробили фотографії біля пам’ятнику полтавській галушці, споглядали неймовірний краєвид на вечірню Полтаву.

Стомлені, але надзвичайно щасливі та задоволені повернулися додому. Дуже приємно розуміти, що наша Україна настільки красива! З неймовірно величною історією…

Були в Полтаві 2 дні. 62 учасники семінару мали змогу прийняти участь в семінарі за темою «Соціально-економічний захист працівників. Нове в законодавстві України», висловили свої думки і побажання та і гарно відпочили.

Все було чудово – був організований хороший прийом-зустріч – готель – харчування – екскурсії. Ми для себе відкрили Полтаву!!! Просто в захопленні і під враженням!!!

Велика вдячність від учасників поїздки голові профспілкового комітету освітян Павлоградщини Коваленко В.А. та бухгалтеру Платоновій О.С. за організацію такого цікавого семінару- екскурсії.

 

Калініченко С.Г вчитель, член ПК первинної профспілкової організації Вербківської ЗШ І-ІІІ ст.

prk_010617_5

prk_020617_2

prk_030617_9

prk_04_1

prk_050617f_7