chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

000517_1387Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості з успіхом пройшов традиційний щорічний районний фестиваль дошкільної дитячої творчості «Перлинки Верхньодніпровщини», в якому взяли участь члени президії Верхньодніпровського районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України.

 

В яскравому фестивальному дійстві виступили педагоги та вихованці Верхньодніпровських комунальних дошкільних навчальних закладів №№1,3,4,7,8, КЗ «Верхівцевський дошкільний навчальний заклад «Теремок», дошкільних відділень КЗ «Верхівцевський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа №1 – дошкільний навчальний заклад» та КЗ «Ганнівський навчально-виховний комплекс «Середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад».

Фестиваль об’єднав творчим спілкуванням освітян, дошкільнят, батьків, бабусь і дідусів дітлахів, представників районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, профспілкових активістів та приватних підприємців, перетворившись на свято радості та краси творчості. Барвистим віночком з веселих мелодій і запальних танцювальних композицій стали виступи малечі. Динамічне музично-театралізоване казкове дійство з виготовленими власноруч колоритними костюмами та декораціями, артистично створене дітьми та працівниками дитсадків на сцені, супроводжувалося феєрією усмішок, вигуками підтримки та шквалом аплодисментів у глядачів, яких ледь вмістила глядацька зала.

Почесні гості фестивалю голова Верхньодніпровської райдержадміністрації О.Б.Ковальчук, помічник-консультант народного депутата України О.Ю.Кришина І.В.Пілявець, заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.М.Голтвянська, голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутат районної ради Л.М.Коваленко, Верхньодніпровський міський голова Л.В.Калініченко, заступник Верхівцевського міського голови О.О.Кучеренко подякували працівникам дошкільних навчальних закладів району за сумлінну творчу працю щодо запровадження сучасних інноваційних підходів в організації навчально-виховного процесу дошкільної освіти, створення доброзичливого мікроклімату в навчальних закладах, професійну та материнську турботу про творчий розвиток малюків, а батькам – за тісну співпрацю і підтримку педагогів у формуванні в дітей естетичної культури та розвитку їх творчих умінь і навичок.

Завершилося свято чудовим настроєм у всіх учасників фестивалю, задоволеними усмішками на обличчях малечі й освітян від отриманих позитивних емоцій, якісного результату колективної творчої справи, пам′ятних подарунків та солодощів.

18 років поспіль районний фестиваль «Перлинки Верхньодніпровщини» демонструє творчі здібності і досягнення дошкільнят району. Зичимо всім причетним до долі Дитинства спілчанам міцного здоров’я, творчого натхнення, успішності й переможності, миру і злагоди, добра і благополуччя у трудових колективах та рідних домівках.

Людмила Коваленко,

голова Верхньодніпровської районної організації

Профспілки працівників освіти і науки України,

член президії обласного комітету галузевої Профспілки

депутат Верхньодніпровської районної ради

010517_1846

020517_1439

030517_1427

040517_1820

050517_1862