chief m

z_nov_18_rok

Шановні колеги-освітяни!

Щиро вітаю Вас із Новим 2018 роком і Різдвом Христовим!

Нехай у Новому році вас не залишає віра, підтримує надія, допомагає любов, а серця ваші будуть зігріти Божим Благословенням. Бажаю, щоб Ваша праця була плідною і приносила впевненість та стабільність, а досвід реалізованих ідей, радість досягнутих перемог стали Вашими вірними супутниками в наступному році. Щиро зичу усім взаємопорозуміння, достатку, душевної рівноваги, міцного здоров’я, миру в Новому році.

Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Галина Бєлікова

Голова Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

P1080989Закінчується ще один рік плідної спільної навчально-виховної роботи дітей і педагогів закладів освіти. Наступає сезон довгоочікуваного веселого літнього відпочинку для учнів та заслужених відпусток для вчителів. Враховуючи складність і напруженість творчої праці педагогічних працівників та інших категорій спеціалістів галузі освіти, щоденна діяльність яких пов’язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням, держава гарантує їм надання щорічних основних і додаткових відпусток саме у період літніх канікул у навчальних закладах з виплатою їм допомоги на оздоровлення в розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати). У решті-решт працівник, який добре відпочине, набагато корисніший для роботодавця, ніж утомлений і непродуктивний.

 

Дуже приємно, що в цьому році освітяни Верхньодніпровщини вчасно отримають відпускні виплати в повному обсязі однією сумою за весь період відпусток, щоб мати можливість гарно відпочити та оздоровитися після напруженого навчального року.

Ми розуміємо, яких наполегливих організаційних зусиль докладається керівництвом району для забезпечення зазначених законодавчих гарантій освітянам при недостатності місцевого фінансового ресурсу, і висловлюємо щиру вдячність голові райдержадміністрації О.Б.Ковальчуку, голові районної ради А.В.Кравченку, начальнику фінансового управління райдержадміністрації О.М.Панасюк, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос, головам територіальних громад району за відчутну допомогу навчальним закладам, турботу про освітян та розвиток галузі освіти, результативну реалізацію районної цільової соціальної програми «Освіта Верхньодніпровщини до 2018 року», дієве соціальне партнерство і відкритий соціальний діалог з районним комітетом освітянської Профспілки у справі соціально-економічного захисту працівників освіти Верхньодніпровського району.

 

ЛЮДМИЛА КОВАЛЕНКО,

голова Верхньодніпровського районного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України,

депутат Верхньодніпровської районної ради