chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

p_000417_1109Під таким девізом напередодні великих пасхальних свят за ініціативи первинної профспілкової організації відділу освіти пройшла виставка великодніх декоративно-прикладних поробок, виготовлених працівниками відділу. Усі підрозділи ретельно готувались та взяли активну участь у виставці.

Начальник відділу освіти Дем’яненко Ірина Вікторівна привітала працівників з великодніми святами та побажала їм та їх родинам миру, злагоди, здоров’я, добробуту.

Кожен підрозділ презентував свої поробки. По завершенню виставки начальник відділу освіти подякувала всім за участь і подарувала кожному пасхальний куліч.

p_010417_1109

p_020417_1115

p_030417_1114