Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

PRK_2000417Народна мудрість говорить: «Хто вміє працювати - той вміє і відпочивати». А хороший відпочинок - це запорука плідної роботи в майбутньому. Тому під час весняних канікул освітяни Павлоградського району відвідали м. Трускавець.

Поїздка тривала вісім днів. Проживали всі в центрі міста на прекрасній віллі «Анастасія». Кожен мав змогу відпочивати, так як бажає: лікуватися, милуватися краєвидами, прогулюватися, подорожувати. Більшість з нас вибрали активний відпочинок. За цей час ми відвідали: Почаїв, Дрогобич, Борислав, Мукачево, Берегово, Буковель, Східницю та багато інших прекрасних місць. Які чудові враження від відвідування концертів у Будинку Культури ім.. Т.Шевченка, нам піднімали настрій П.Зібров, В. Павлік, Р. Скорпіон та інші. Ну і звичайно всі побували у Львові - місті кави та шоколаду. Ми мали можливість ознайомитися з історією, культурною спадщиною, звичаями та традиціями Західної України, а головне, відпочити, змінити обстановку, гарно та корисно провести час та поспілкуватися в колі друзів. Дякуємо голові Павлоградської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Коваленко Валентині Анатоліївні за організацію цієї поїздки. Сподіваємося, що в майбутньому ми об’їздимо всі куточки нашої України.

Освітяни Павлоградського району

PRK_010417

PRK_0204173

PRK_030417_4

PRK_040417_2