Z_novim_2020

Шановні колеги!

Президія Дніпропетровського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки щиросердно вітає Вас з Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Зичимо щоб Новий Рік був бажаним у Вашому домі і принес Вам, Вашим родинам щастя, здоров'я, натхнення на добрі справи, успіхи в роботі.

Нехай Різдвяні свята подарують Вам духовне відродження, мудрість, благополуччя. Щедрих Вам новорічних та різдвяних свят, привітної долі та щасливого Нового року!

Всім добра і блага!

Президія Дніпропетровського обласного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

p_000317of_11Згідно плану роботи районного комітету  Профспілки працівників освіти і науки України, близько 400 освітян Павлоградського району 15 та 16 березня відвідали театр ім. Б. Захави. Спілчани мали змогу переглянути дві чудові вистави: "Дорога Памела" за п’єсою Джона Патрика та «Прокинься і співай!» за однойменною п'єсою угорського драматурга Міклоша Дярфаша. Навряд чи варто переказувати зміст цих чудових п’єс, всі й так з ними прекрасно знайомі.

При відвідуванні театру головне полягає не в самому змісті, а в спостереженні за грою акторів. Гра просто не мала собі рівних. Ми мали нагоду спостерігати за грою щирих і природних акторів, це навіть складно назвати акторською грою, адже перед нами просто ожили візуальні картини, зображені в цих прекрасних п’єсах . Ми не тільки побачили складні й заплутані стосунки між людьми, ролі яких виконували актори, а й щиро сміялися, і кожен мав змогу подумати над своїм життям та життям нашого суспільства . Все це було дуже цікаво, пізнавально і захоплююче. Після закінчення вистави нам, чесно кажучи, не хотілося залишати зал і стіни театру, ми б з радістю спостерігали за історією героїв п’єс ще дуже довго. Після перегляду вистав спілчани ще довго не відпускали акторів зі сцени, нагородили їх щирими оплесками, кричали «Браво» та вручили в знак вдячності квіти. Голова РК Профспілки освітян Коваленко В.А. щиро подякувала директору театру, головному режисеру та заслуженому діячу мистецтв України Анатолію Андрійовичу Реві за гостинність та чудово проведений час.

«Театр - це така кафедра, з якої можна багато сказати світові », - писав М.В. Гоголь, і ми ще раз переконалися в цьому після відвідування театру.

Всі присутні були задоволенні не тільки тим, що побували в театрі, а ще й тим, що вони зустрілися зі своїми колегами таким загалом та мали змогу поспілкуватися. Незважаючи на реформи, які відбуваються в суспільному житті району, вони не можуть роз’єднати освітян, тому що ми одна велика педагогічна родина Павлоградського району!

Райком Профспілки висловлює щиру вдячність всім колегам, що підтримали ініціативу щодо відвідування театру. Окрема вдячність керівництву району та громад щодо надання автотранспорту для підвезення до театру.

Павлоградський районний комітет Профспілки освітян

p_010317of_11

p_020317of_13

p_030317of_14