Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

V_00070317200_На початку березня 2017 року голова Верхньодніпровської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, депутат Верхньодніпровської районної ради Л.М. Коваленко взяла правозахисну участь у засіданні постійної комісії з питань освіти, охорони здоров′я, культури, молоді і спорту та спільному засіданні всіх постійних комісій районної ради, на яких були присутні голова Верхньодніпровської райдержадміністрації О.Б.Ковальчук, його перший заступник В.В.Шуть, начальник фінансового управління райдержадміністрації О.М.Панасюк, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос, керівники інших управлінь і відділів райдержадміністрації та районної ради.

Під час розгляду питання внесення змін до районного бюджету на 2017 рік Л.М.Коваленко виступила з черговим зверненням районного комітету Профспілки до керівництва райдержадміністрації та районної ради, депутатів районної ради, підтриманим постановою розширеного спільного засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації і пленуму районного комітету Профспілки від 28.02.2017р. та підписним листом з особистими підписами членів районного комітету Профспілки, голів первинних профспілкових організацій установ і закладів освіти району на підтримку правозахисних дій райкому Профспілки, щодо забезпечення додержання принципів соціальної справедливості в оплаті висококваліфікованої, інтелектуально-творчої праці всіх категорій педагогічних працівників всіх типів навчальних закладів району у зв′язку із запровадженням Кабінетом Міністрів України у 2017 році різних термінів підвищення тарифних розрядів різним категоріям педагогічних працівників та дискримінацією трудових прав кваліфікованих спеціалістів освіти на диференціацію в оплаті праці при підвищенні розміру мінімальної заробітної плати з 01.01.2017 року до 3200 грн.

Враховуючи відсутність в районі фінансової можливості підвищення з 01.01.2017р. на 2 тарифні розряди посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічних працівників дошкільних, позашкільних навчальних закладів, дошкільних відділень навчально-виховних комплексів «СЗШ-ДНЗ», районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації, Л.М.Коваленко запропонувала при внесенні змін до районного бюджету на 2017 рік сесією Верхньодніпровської районної ради відшукати можливості виділення додаткових коштів для виплати з 01.01.2017р. цим категоріям педагогічних працівників надбавки за престижність педагогічної праці в розмірі 20% посадового окладу (ставки заробітної плати), надавши розрахунки сум потрібних на ці цілі коштів (наразі ця надбавка виплачується в районі у розмірі 5%).

Відповідні звернення були особисто передані головам райдержадміністрації та районної ради, головам постійних комісій районної ради з питань освіти, охорони здоров′я, культури, молоді і спорту та з питань соціально-економічного розвитку району, бюджету, фінансів, соціальної політики і праці.

Після тривалих бурхливих перемовин із соціальними партнерами було досягнуто домовленості зробити перший крок до забезпечення принципів соціальної справедливості в оплаті праці педагогічних працівників 2 навчально-виховних комплексів району (КЗ Верхівцевський НВК «СЗШ №1-ДНЗ» та КЗ Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ»), виділивши додаткові кошти районного бюджету на підвищення з 01.03.2017р. на 2 тарифних розряди посадових окладів (ставок заробітної плати) педагогічним працівникам дошкільних відділень цих навчальних закладів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.12.2016р. № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298».

Це рішення було затверджене депутатами на пленарному засіданні ХІ сесії Верхньодніпровської районної ради VII скликання 06.03.2017р.

 

V_01070317400

V_02070317400

V_03070317400