Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

17 січня 2017 року відбулася 19 сесія УІІ скликання Павлоградської міської ради. Одним з питань чергової сесії було "Про запровадження тарифних розрядів педагогічним працівникам закладів та установ міста Павлограда".

Це питання на розгляд сесії виніс депутат міської ради Рєзніков О.Б. Після обговорення депутати вирішили запровадити з 01 березня 2017 року тарифні розряди педагогічним працівникам закладів та установ освіти, що фінансуються з міського бюджету міста Павлограда, які визначені додатком № 2 Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298, та Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 974. Це рішення значно підтримує освітян міста.