Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

pet_000217_8848

Напочатку лютого 2017 року відбувся семінар голів профспілкових організацій навчальних закладів району. Голова райкому Профспілки працівників освіти і науки Сінгур Любов Павлівна проінформувала учасників семінару про дії Профспілки працівників освіти і науки України, що направлені на захист прав освітян.

 

 

Другою частиною семінару був тренінг «Чи готові ми до змін?». Тематика семінару обумовлена процесами оновлення, що відбуваються в освітньому просторі. Педагогічна наука йде невпинно вперед, оновлюється зміст освіти. Щоб відповідати вимогам часу, має змінитися і сам педагог. Це стосується і профспілкових освітянських лідерів. Тренінг з учасниками провела практичний психолог Вікторія Карпова. Вправи тренінгу дали змогу протестувати в першу чергу себе: чому саме ми повинні змінити своє ставлення до нагальних проблем? Як вирішувати ці проблеми? Чи готові ми мислити нешаблонно? Саме над цими питаннями і замислювалися під час тренінгу.

Вправи на вміння працювати в команді, вправи на визначення лідера, колективне обговорення ситуацій стануть у нагоді головами профкому при роботі у профспілкових організаціях.

Сінгур Любов Павлівна,

голова райкому Профспілки працівників освіти і науки

pet-010217_8791

pet_020217_8848

pet_030217_8861

pet_0402178886