Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

meg_02171102Всі ми родом із дитинства і школу пам'ятаємо за іменами друзів і вчителів, за атмосферу добра, душевного комфорту. Значний внесок у створення цієї особливої атмосфери, безпечних умов праці, навчання і виховання роблять наші педагоги, адміністрація і профком. До складу профспілкової організації РКЗО «Межівська СЗШ І-ІІІ ступенів №1» входять педагогічні працівники та обслуговуючий персонал в кількості 50 осіб. У квітні 2016 році заклад став переможцем районного конкурсу на кращий проект опорного навчального закладу та вже у вересні розпочав новий навчальний рік у статусі опорного навчального закладу.

З 2007 по 2014 рік головою профспілкового комітету була теперішня директорка Козак Юлія Володимирівна, яка сміливо передала свої повноваження Микитюк Ользі Анатоліївні. Тому адміністрація знає всі особливості профспілкових справ не із теорії, а із практики.

Профспілковий комітет школи стоїть на стороні захисту соціально-економічних інтересів працівників. Під час складання та в ході обговорення колективного трудового договору враховує всебічні аспекти для покращення соціально-економічного розвитку колективу. Спільно з адміністрацією школи бере участь у розробці правил внутрішнього трудового розпорядку; погодженні і розподілі навчального навантаження педпрацівників; роботі у створенні належних умов праці; контролі за своєчасною виплатою заробітної плати, премій, доплат; узгодженні тарифікаційні списки вчителів, розклад занять, графік відпусток; оздоровленні педпрацівників та їх дітей; здійсненні контролю за веденням трудових книжок; приймає участь у роботі атестаційної комісії.

Одним із основних із пріоритетів в роботі профспілки залишається: збереження кадрів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогів, підтримка обдарованих особистостей в колективі, посилення уваги до працівника, створення належних умов для підвищення його кваліфікації, розвитку педагогічної майстерності, захисту прав і контроль за виконанням посадових обов’язків.

Профспілкова організація школи працює у тісній співдружності з районною профспілковою організацією працівників освіти Межівського району. Приймає активну участь у районних та обласних конкурсах з охорони праці, на кращу профспілкову організацію. Необхідно відмітити, що саме цей заклад став призером обласного конкурсу «Краща первинна профспілкова організація серед загальноосвітніх навчальних закладів у 2016 році»

Хочу наголосити на тому, що це не просто перелік спільних справ профспілки та адміністрації школи, а клопітка щоденна робота, яка на перший погляд і непомітна, але на ній базується трудовий процес у школі. Про це свідчить той факт, що в школі протягом багатьох років стабільний колектив, відсутня текучість кадрів, школу не «трясе лихоманка» конфліктів. І все це є результатом плідної співпраці адміністрації школи та профкому.

Голова РК Профспілки Матюхіна Л.І.

meg_0102171102

meg_020217P1090592

meg_0302171873_1