Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

DMK_000217_1Освітяни – люди особливі і безкорисливі, які більше дбають не про власний добробут, а про виховання молодого покоління, про майбутнє країни. Такі люди потребують захисту, турботи з боку влади. Але з ряду причин не завжди вони це отримують.

Ось і виникає потреба в існуванні власної галузевої профспілки – Профспілки працівників освіти і науки України, найпотужнішої і найчисельнішої серед усіх громадських організацій, яка забезпечує здійснення соціального та правового захисту освітян.

Останні роки для всіх ланок профспілки, зокрема для Кам`янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та первинних профспілкових організацій міста стали своєрідним іспитом на вміння працювати в цих складних умовах, конкретними справами доводити необхідність свого існування, змушувати вести пошук нових та вдосконалювати вже відомі форми та методи роботи. 8

Особливих секретів в нашій роботі немає. Є доведені часом принципи соціального партнерства на засадах взаємодовіри та взаємоповаги, які зорієнтовані на творчу, високопрофесійну, ефективну і результативну роботу освітянських закладів.

Пріоритети в сфері соціального захисту ми визначаємо разом. Разом втілюємо це в життя. Разом контролюємо дотримання трудового законодавства. Але, найголовніше, те, що ми це робимо свідомо! Бо розуміємо, що тільки узгоджена, спільна наша робота забезпечить розвиток і покращення репрезентативності нашої освітянської галузі в містах, області і країні.

Тому позиція всієї Профспілки та її членських організацій повинна бути з однієї сторони принциповою, з іншої - мудрою та виваженою. І, виконуючи свої повноваження, кожна із первинок повинна бути віддзеркаленням дій Центрального комітету, обласного та міського комітетів Профспілки.

Із 98 первинок міста можна визнати найкращими багатьох, проте, у 2016р. спочатку міська організація Профспілки, а потім і президія Дніпропетровської обласної організації Профспілки визнала переможцем первинну профспілкову організацію ДНЗ - ЦРД № 24 «Казка» в обласному конкурсі-огляді на кращу первинну профспілкову організацію.

Конкурс проводився з метою розкриття творчого потенціалу працівників освіти, зміцнення мотивації до профспілкової діяльності, підвищення значимості, престижу, ролі профспілкових організацій.

03.02.2017 року за дорученням голови Дніпропетровського обкому Профспілки Бєлікової Г.В. на нараді голів первинок, а потім і в колективі голова Кам’янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Небосенко Ірина Павлівна вручила педагогічному колективу заслужену нагороду - Почесну грамоту та грошову премію.

Педагогічний колектив може по праву пишатися злагодженою співпрацею між адміністрацією на чолі з завідувачем Сахно Світланою Сергіївною та головою ППО Смоляр Лілією Миколаївною.

Вітаємо переможців!

 

Голова Кам`янської міської організації

Профспілки працівників освіти і науки України

НЕБОСЕНКО І.П.

Nebos_12

Nebos_13

Nebos_14