Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

m_00011720170104_093914Наприкінці року в актовій залі відділу освіти Межівської РДА пройшов IV Пленум районного комітету профспілки працівників освіти і науки України. У роботі пленуму взяли участь 40 членів районного комітету.

З інформацією про роботу президії райкому Профспілки за 2016 рік виступила голова Межівської районної організації Профспілки Матюхіна Лариса Іванівна. Змістовними та конструктивними були виступи постійних голів комісій профспілки.

Значну увагу у звітному періоді президія райкому Профспілки приділяла задоволенню духовних і культурних потреб членів Профспілки (голова комісії Жовнір Н.І.) Для досягнення цієї мети у 2016 році проводився районний фестиваль художньої самодіяльності працівників освіти «Освітянський зорепад», у якому взяли участь 15 творчих колективів, спартакіада «Спорт, краса, здоров’я», туристсько – краєзнавчий зліт.

Значна увага відведена інформаційному забезпеченню первинних профорганізацій. Матеріалами про основні події профспілкового руху в галузі, результативність роботи виборних профспілкових органів всіх рівнів висвітлюється з допомогою інформаційного вісника обкому Профспілки, підписки на обласну профспілкову газету «Позиція», « Бібліотека профспілкового лідера» та «Вісті профспілки».

У 2016 році районна організація Профспілки та її членські організації брали найактивнішу участь у районних та обласних профспілкових оглядах- конкурсах стану і умов охорони праці в установах і закладах освіти (голова комісії Ковалевська О.Л.), та на кращу первинну профспілкову організацію. Маємо хороший досвід організації екскурсійних подорожей.

Також на пленумі підведено підсумки фінансового 2016 року та ухвалено новий кошторис на новий 2017рік.

В той же час не вирішених проблем ще дуже багато. І тому райком Профспілки буде шукати нові форми роботи для вирішення нагальних питань.

 

Голова РК Матюхіна Л.І.

m_01011720170104_093914

m_02011720170104_093927

m_03011720170104_092431

m_040117