Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

p_000117P112166011-12 січня 2017 року освітяни міста активно приймали участь в І Новорічному Різдв’яному фестивалі «Весела коляда». У фестивалі приймали участь працівники шкіл, дошкільних та позашкільних закладів.

Фестиваль проводився у таких номінаціях:

- новорічна Різдв’яна пісня;

- новорічні Різдв’яні обряди.

У Фестивалі прийняли участь 36 закладів освіти. Учасники підготували велику кількість номерів. Вони виконували колядки і щедрівки, меланки. В номінації Новорічна Різдв’яна пісня було виконано багато чудових різдв’яних пісень і також гумористичних номерів.

Всіх учасників фестивалю привітали зі святами зам.міського голови О.О. Шуліка, начальник відділу освіти І.В. Дем'яненко, та голова міському профспілки О.Б. Рєзніков.

При підведенні підсумків всі учасники фестивалю були нагороджені дипломами у різних номінаціях та солодощами.

Деякі учасники висловили побажання про організацію у наступному році освітянських Вечорниць таких, які були раніше.

Міському профспілки є над чим задуматись.

Свято всім дуже сподобалось.

p_01011704393

p_02011704526

p_030117_0865

p_040117_0939