Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

dozvillya_2011__1_

13 жовтня 2011р. у Верхньодніпровському Палаці дитячої та юнацької творчості (директор І.Г.Мелащенко, голова профспілкового комітету В.В.Галінська) відбулося урочисте відкриття Центру дозвілля для дітей та молоді – надзвичайно важлива і радісна подія в житті міста Верхньодніпровська і Верхньодніпровського району.

Завдяки перемозі Верхньодніпровської районної ради в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, підтримці районної ради, районної та обласної державних адміністрацій, наполегливій праці багатьох людей, реалізовано проект «Створення Центру дозвілля для дітей та молоді на базі Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості».

На урочистості завітали народний депутат України фракції Партії Регіонів С.М.Глазунов, який також надав дієву допомогу у здійсненні проекту, голова Верхньодніпровської райдержадміністрації М.М.Цебенко, депутати районної ради: перший заступник голови райдержадміністрації В.В.Коваленко та голова районного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Л.М.Коваленко, виконуюча обов’язки начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.Ф.Ходос, міський голова Верхньодніпровської територіальної громади Г.М.Лебідь, керівники і педагоги навчальних закладів міста, представники громадськості, партнери проекту, учні шкіл.

Учасників свята зустріли «Привітальною» народний ансамбль української пісні «Український сувенір» (керівник В.Гудімова), оркестр барабанщиць (керівник А.Гулий). Гості переглянули фільм про діяльність Центру та виставку дитячих образотворчих робіт, ознайомилися з роботою гуртків Верхньодніпровського Палацу дитячої та юнацької творчості, спланували подальші дії щодо зміцнення їх матеріально-технічного оснащення.

Створення Центру покращує педагогам умови для організації виховної роботи з юним поколінням міста і району, дозволяє здійснювати її на якісно новому рівні, забезпечує організовану зайнятість дітей та молоді відповідно до їхніх інтересів і здібностей, створює належні умови для проведення яскравих молодіжних культурно-розвиваючих заходів.

Працівники позашкільного навчального закладу отримали також поширені можливості для своєї творчої діяльності щодо виявлення, підтримки та розвитку молодих талантів, задоволення їх потреб у додатковій освіті і творчій самореалізації, організації гурткової роботи, підготовки цікавих спортивно-оздоровчих і культурно-мистецьких заходів.

Людмила Коваленко,

голова Верхньодніпровського районного комітету

Профспілки працівників освіти і науки України,

депутат Верхньодніпровської районної ради