Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

Resize_of_Resize_of_100_1407_JPG21 вересня 2011 року голови профспілкових комітетів шкіл, дошкільних та позашкільних закладів освіти Ленінського району здійснили виїзний семінар в місто Новомосковськ, в дитячий оздоровчий табір Дніпропетровського обкому Профспілки працівників освіти і науки «Лісова казка».

Голова Дніпропетровського обкому Профспілки Бєлікова Галина Володимирівна ознайомила учасників семінару з тими досягненнями, які здобуті у вирішенні питання оздоровлення дітей галузі та розповіла про соціально-економічний захист членів профспілки на рівні ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

Юрисконсульт, завідуючий відділом з правового захисту Козелець кий Павло Іванович, надав теоретичний курс з питань виконання трудового законодавства в закладах освіти, а голова комісії з правових питань Ленінського РК Профспілки Хруленко Наталія Іванівна організувала та провела ділові ігри по практичному використанню Кодексу законів «Про працю».

Для організації дозвілля дітей у літній період Профспілкова організація Ленінського району подарувала дитячому оздоровчому табору «Лісова казка» дерев’яну лаву.

Заключним етапом семінару був концерт вчителя НВК № 103, поета, співака Солодченка Володимира Савеловича, який читав свої вірші, співав українські пісні.

Синява осіннього неба, дерева у жовтому вбранні, гомін птахів навіяли на присутніх спогади про літо.

Resize_of_100_1411_JPG