Друк

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

ПРЕЗИДІЯ

ПОСТАНОВА

20 лютого 2019 р.                                          № Пр. 32

 

Про проведення обласної спартакіади

працівників освіти і науки

Дніпропетровської області у 2019 році

 

З метою пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту, організації змістовного відпочинку та дозвілля членів Профспілки президія обкому Профспілки працівників освіти і науки України

п о с т а н о в л я є :

1. Провести обласну спартакіаду працівників освіти Дніпропетровської області з техніки туризму протягом 2019 року.

2. Для організації та підведення підсумків спартакіади створити організаційний комітет у складі:

- Бєлікової Г.В. – голови обласної організації Профспілки

- Кузьменко Е.П . – заступника голови комісії з питань оздоровлення, культурно-масової та фізкультурно-масової роботи обкому Профспілки, голови Самарської районної організації Профспілки

- Руденка І.П. – голови Магдалинівської районної організації Профспілки

- Сиволоба В.М.- голови Солонянської районної організації Профспілки

- Шелоумова В.А. - голови Шевченківської районної організації Профспілки м. Дніпро

- Пилипенка І.Б. - голови Покровської районної організації Профспілки

- Ткача М.І. – голови Криничанської районної організації Профспілки

3. Затвердити Положення про обласну спартакіаду працівників освіти Дніпропетровської області (додаток № 1).

4. Затвердити програму змагань з техніки туризму (додаток №2)

5. Головам районних, міських організацій:

- спільно з керівниками органів управління освітою організувати проведення спартакіади на місцевих рівнях;

- передбачити у бюджетах на 2019 рік відповідні кошти на організацію і проведення спортивних змагань у рамках спартакіади.

6. Підсумки спартакіади підвести у вересні- жовтні 2019 року на базі дитячого заміського оздоровчого табору «Лісова казка».

7.За поданням організаційного комітету нагородити переможців спартакіади грамотами та грошовою винагородою.

8. Фінансовому відділу обкому Профспілки передбачити кошти у бюджеті обласного комітету для заохочення переможців спартакіади.

 

 

Голова обкому Профспілки Г.В.Бєлікова

 

Додаток 1

до постанови президії

від 20.02.2019 р. № Пр.32

Положення

про обласну спартакіаду

працівників освіти і науки Дніпропетровської області.

 

1. Мета і завдання

Обласна спартакіада серед працівників закладів та установ освіти - членів профспілки працівників освіти і науки України проводиться з метою:

- популяризації фізичної культури та активізації спортивно-масової роботи серед працівників галузі;

- поширення фізичної культури та спорту для виховання молоді та зміцнення здоров’я працівників галузі;

- широкого залучення працівників закладів та установ освіти і членів їх родин до занять фізичною культурою та спортом;

- визначення кращих команд освітян в масових видах спорту.

2. Строки і місце проведення змагань

2.1.Спартакіада проводиться в два етапи.

2.2. Перший етап - зональні змагання, які проводяться на базі міст і районів.

Другий етап - фінальні змагання, які за видами спорту проводяться відповідно рішення президії обкому за поданням комісії з питань оздоровлення, культурно-масової та спортивно-масової роботи.

2.3.Зональні змагання проходять в п’яти зонах: Центральна (8 команд), Південна (8 команд), Східна (9 команд), Північна (8 команд) та м. Дніпро (8 команд).

У фінальних змаганнях розігрують першість області команди, які зайняли перше місце з видів спорту в зональних змаганнях.

2.4.Склад команд в зонах:

 

I.Центральна зона II. Південна зона

1.м.Новомосковськ 1.м.Нікополь

2.м.Синельникове 2.м.Марганець

3.Дніпропетровський р-н 3.м.Покров

4.Солонянський р-н 4.Криворізький р-н

5.Синельниківський р-н 5.Широківський р-н

6.Новомосковський р-н 6.Софіївський р-н

7. Магдалинівський р -н 7.Апостолівський р-н

8. Томаківський р -н 8.Нікопольський р-н

 

III. Східна зона IV. Північна зона

1.м.Павлоград 1.м.Кам’янське

2.м.Першотравенськ 2.м.Жовті Води

3.м.Тернівка 3.м.Вільногірськ

4.Павлоградський р-н 4.П’ятихатський р-н

5.Межівський р-н 5.Верхньодніпролвський р-н

6.Васильківський р-н 6.Криничанський р-н

7.Покровський р-н 7.Петриківський р-н

8.Петропавлівський р-н 8.Царичанський р-н

9.Юр’ївський р-н

V. м. Дніпро

1. Амур - Нижньодніпровський р-н

2. Шевченківський (Бабушкінський) р-н

3. Соборний (Жовтневий) р-н

4. Індустріальний р-н

5. Центральний (Кіровський) р-н

6. Чечеловський (Красногвардійський) р-н

7. Новокадацький (Ленінський) р-н

8. Самарський р-н

3. Учасники спартакіади

3.1. У спартакіаді беруть участь працівники закладів та установ освіти без обмеження віку.

3.2. До змагань обласної спартакіади допускаються команди, всі учасники яких за станом здоров’я допущені до змагань.

3.3. Учасники змагань повинні мати спортивну форму, необхідний інвентар та обладнання.

3.4. Персональну відповідальність за стан здоров'я учасників під час змагань, крім випадків травмування, несуть лікарі за місцем проживання учасників, які надали висновок на заняття фізичною культурою і спортом.

3.5. До участі в змаганнях допускаються команди, які подали заявки встановленого зразка (додаток 3).

3.6. Заявки підписуються начальниками відділів освіти, головами районних, міських профспілкових організацій , представниками команд та лікарями, які допустили учасників до змагань.

4. Види спорту з яких проводяться змагання та склад команд

1. Волейбол – змішана команда 8 (4 чол.+2 жін.) +2 запасних гравця)

2. Міні-футбол (чоловіки) – 8

3. Теніс настільний – 2 (1чол. + 1 жін.).

4. Шахи – 2 (1 чол.+ 1 жін.).

5. Шашки – 2 (1 чол.+ 1 жін.).

6. Туристичні змагання – 6 ( 4 чол.+2 жін.).

Система проведення змагань визначається суддівською колегією за погодженням з представниками команд залежно від кількості заявлених команд.

Фінальні змагання з туризму проводяться за окремою програмою змагань (додаток 2) на базі ДЗОТ «Лісова казка» м. Новомосковська.

5. Організація та керівництво проведення змагань

5.1. Загальне керівництво з підготовки та проведення фінальних змагань здійснює організаційний комітет.

5.2. Підготовка і керівництво зональними змаганнями здійснюється представниками приймаючої сторони, яку визначають представники команди.

5.3. Приймаючою стороною створюється мандатна комісія у кількості 3-х осіб, яка проводить реєстрацію команд та учасників.

5.4. Команди делегують до складу суддівської колегії своїх представників.

5.5. Відповідальні за проведення зональних змагань:

Центральна зона – Сиволоб В.М. – голова Солонянської РО Профспілки

Південна зона – Бортновський О.С. голова Нікопольської РО Профспілки

Східна зона – Пилипенко І.Б. – голова Покровської РО Профспілки

Північна зона – Небосенко І.П. – голова Дніпродзержинської МО Профспілки

м. Дніпро – Герховська Л.Г. – голова Центральної РО Профспілки м. Дніпро

6. Безпека та підготовка місць проведення змагань

6.1. Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» та наказу Державного комітету України з питань фізичної культури і спорту від 26 квітня 2004 р. № 1274 «Про додаткові заходи щодо попередження травматизму та запобігання нещасним випадкам у спортивній діяльності».

7. Підбиття підсумків та нагородження переможців

7.1. Переможці змагань визначаються по кожному виду змагань.

7.2. Переможці зональних змагань нагороджуються грамотами обкому Профспілки.

7.3. Переможці та призери фінальних змагань нагороджуються грамотами та грошовою винагородою.

8.Фінансування змагань

8.1. Витрати на організацію та проведення зональних змагань проводяться за рахунок бюджетів профспілкових організацій - учасників змагань.

8.2.Витрати на організацію та проведення фінальних змагань проводяться за рахунок бюджету обласного комітету Профспілки.

8.3. Витрати на проїзд та харчування учасників змагань здійснювати за рахунок відряджуючих організацій.

 

 

Додаток 2

до постанови президії

від 20.02.2019 р. № Пр.32

 

Програма проведення змагань с техніки туризму

І. «Естафета з туристських навичок»:

1-й етап – «укладка туристського рюкзака» (1 учасник – капітан команди);

2-й етап – «встановлення туристського намету» (вся команда);

3-й етап – «купини» (вся команда);

4-й етап – «переправа за допомогою жердини» (вся команда);

5-й етап – «розпалювання вогнища» (дрова, сірники готує команда – 1 учасник);

6-й етап – «транспортування потерпілого» (2 учасника).

ІІ. «Естафета «Експромт»:

б) «cтрибки в мішках» (1 чол. + 1 жін.; почергово учасник долає відстань 10 м. в напрямку до фішки та в зворотньому напрямку);

в) «дружні лижі» (вся команда стає на лижі і синхронно пересувається по землі (траві) на відстань 15 м. в напрямку до ФІНІШУ).

ІІІ. «Естафета «Смуга перешкод»

1-й етап (СТАРТ)* «Ліани» (довжина дистанції 10-15 м.)

2-й етап* «Навісна переправа» (довжина дистанції 15-25 м.)

3-й етап* «Метелик» (довжина дистанції 5-6 м.)

4-й етап* «Маятник» (висота 10 м.)

5-й етап* «Паралельні перила» (довжина дистанції 15 м.)

6-й етап (на ФІНІШ)* «Змійка» (довжина дистанції 10 м.)

ІV. «Конкурс художньої самодіяльності»

Команда, або учасник команди, за бажанням, виконує художній номер (пісня, танець, сценка тощо на вибір) – виступ до 12 хв.

V. «Конкурс кашоварів».

Обов’язковою умовою конкурсу є приготування каші (куліша) в польових умовах (на вогнищі).

Програму може бути кореговано в залежності від метеорологічних та інших умов під час проведення змагань

 

 

Fashion Journal