chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

З текстом можна ознайомитись тут:

До уваги!

Про направлення застрахованих осіб

на санаторно-курортне лікування

У зв’язку з закупівлею Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності додаткових путівок до санаторно-курортних закладів України на ІІІ-ІV квартали п.р., в тому числі до санаторіїв: «Славутич» ім.Б.В.Пашковського» (м. Верхньодніпровськ), «Дніпровський»                             (м. Дніпродзержинськ), «Сонячний» (Павлоградський р-н, с. Вербки),               «Новомосковський» (с.Орлівщина), «Березівські мінеральні води» (Харківська обл., с. Березівське) та інших, просимо проінформувати членів профспілки – застрахованих осіб щодо отримання путівок всім потребуючим лікування за відповідними профілями.

Місцеві оздоровниці розташовані в екологічно чистій, лісостеповій зоні. В санаторіях застосовуються природні та преформовані засоби лікування:

-         бальнео-гідротерапія та лікувальні мінеральні води, лікувальні грязі – полоїди Слов’янського та Сакського родовищ (аплікації,розвідні грязьові ванни, електрогрязелікування), апаратна фізіотерапія, засоби фізичної реабілітації, психотерапія, лікувальне харчування, фітоаромотерапія, лікувальне плавання в річці та басейні, медикаментозна терапія, ЛФК, масаж тощо.

Природні ресурси, високопрофесійний медико-технічний колектив спеціалістів, сучасні медична техніка та методи лікування, створюють всі умови для успішного лікування хворих серцево-судинної та нервової системи, органів обміну речовин, статевих органів.

Санаторій «Березівські мінеральні води» розташований в 20 км від               м. Харків в мальовничому екологічно чистому лісопарку з двома ставками та джерелами мінеральної води. В санаторії застосовуються природні та преформовані засоби лікування:

-         водолікування, кабінет апаратної фізіотерапії, лазеротерапії, фітотерапії, ароматерапії, магнітотерапії, дієтотерапії, грязелікування та інші, бювет мінеральної води. Питний бювет з мінеральною водою «Березівська» - мало-мінералізована кремнієва, гідрокарбонатно-кальцієво-магнієва, з підвищеним умістом органічних речовин та заліза поєднує в собі кращі властивості «Нафтусі», «Шаянської» та води із Залізноводських джерел. При питному лікування вона покращує жовчоутворення та жовчовиділення, шлункову та панкреатичну секреції, нормалізує рівень цукру в крові, сприяє виведенню радіонуклідів, має сечогінну, протизапальну та протимікробну дії, поліпшує обмін речовин в організмі.

За довідками щодо придбання путівок звертатись до виконавчих дирекцій  Фонду соціального страхування з ТВП.