chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

З текстом можна ознайомитись тут:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 липня 2014 р. N 245

Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. N 541

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. N 541 "Про затвердження Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України" (Офіційний вісник України, 1999 р., N 14, ст. 561; 2004 р., N 36, ст. 2413; 2011 р., N 67, ст. 2586; 2013 р., N 85, ст. 3154) зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзацу третього підпункту 2 пункту 2 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 1 жовтня 2014 року.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК


Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 липня 2014 р. N 245


ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1999 р. N 541

1. В абзаці першому пункту 2 постанови слова "Міністерству освіти і науки, молоді та спорту" замінити словами "Міністерству освіти і науки".

2. У Порядку надання пільгового проїзду студентам вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів у міському й приміському пасажирському транспорті та міжміському автомобільному і залізничному транспорті територією України, затвердженому зазначеною постановою:

1) у пункті 4 слово "МОНмолодьспорту" замінити словом "МОН";

2) пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. Студенти та учні мають право придбавати проїзні документи (квитки) за половину їх вартості для проїзду у загальних, плацкартних вагонах, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів приміського та міжміського сполучення і всіх вагонах регіональних поїздів.

Пільговий проїзд у поїздах міжміського сполучення студентам та учням оформляється в разі, коли статус студента (учня) підтверджується даними, що містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, створеній відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. N 752 "Про створення Єдиної державної електронної бази з питань освіти" (Офіційний вісник України, 2011 р., N 55, ст. 2191).".

____________

 

© ТОВ "Інформаційно-аналітичний центр "ЛІГА", 2014
© ТОВ "ЛІГА ЗАКОН", 2014