chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

З текстом листа можна ознайомитись тут:

ЦЕНТРАЛЬНИЙ

КОМІТЕТ   ПРОФСПІЛКИ

ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

І НАУКИ  УКРАЇНИ

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

49000, м. Дніпропетровськ, К.Маркса,93

тел./ факс 744-58-55, тел. 744-58-45

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

ЦЕНТРАЛЬНЫЙ

КОМИТЕТ ПРОФСОЮЗА

РАБОТНИКОВ

ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ УКРАИНЫ

ДНЕПРОПЕТРОВСКИЙ ОБКОМ ПРОФСОЮЗА РАБОТНИКОВ ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ УКРАИНЫ

49000, г. Днепропетровск,  К. Маркса, 93

тел./ факс 744-58-55, тел. 744-58-45

web-сторінка: ponu.dp.ua

21.11.13 р. №  219/03

на №________________

 

Голові Дніпропетровської

обласної державної адміністрації

Колєснікову Д.В.

Голові Дніпропетровської обласної  Ради

Удоду Є.Г.

 

 

За оперативними даними організаційних ланок Профспілки в області є додаткова потреба видатків на оплату плату на освітню галузь у місцевих бюджетах.

Недостатність фінансового забезпечення освітньої галузі підтверджує невиконання норми ст.57 Закону України «Про освіту» щодо надання педагогічним працівникам винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, безпідставне скасування або зменшення педагогічним працівникам передбачених законодавством окремих видів доплат, іншим категоріям працівників – доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, суміщення професій (посад), розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт, ряду надбавок, скорочення штатів.

В даний час місцеві органи державної виконавчої влади та органи місцевого самоврядування намагаються вирішити проблеми дефіциту своїх бюджетів також і за рахунок примусового надання відпусток освітянам без збереження заробітної плати.

Додаткова дотація з державного бюджету Дніпропетровській області на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2013 р. N 798-р проблему недостатності фінансового забезпечення по заробітній платі освітян не вирішила.

Все це призводить до формування негативних настроїв працівників, спричинює напругу в освітянському середовищі.

У зв’язку з цим просимо вжити відповідних заходів для забезпечення в повному обсязі видатків на оплату праці в галузі.

Обласна організація профспілки працівників освіти і науки України звертається до Вас і з приводу несвоєчасного перерахування коштів в поточному році для оплати витрат навчальних закладів, в тому числі вищих навчальних закладів, територіальними управліннями Державного казначейства у районах та містах нашої області.

Органи Державного казначейства здійснюють своєчасну реєстрацію зобов'язань розпорядників бюджетних коштів, але процес оплати рахунків проводиться з затримками, що призводить до виникнення заборгованості, і в тому числі, по заробітній плати освітян, стипендіях, за комунальні послуги та спожиті енергоносії, тощо.

Просимо Вашого втручання щодо забезпечення своєчасних виплат по заробітній платі, стипендіях, що поліпшить якість життя працівників і студентської молоді галузі нашої області.

 

 

 

 

З повагою,

голова обкому Профспілки

працівників освіти і науки України                                Бєлікова Г.В.