Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

ДОТ "Лісова казка"

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

З текстом листа можна ознайомитись тут:

Центральний

Комітет профспілки

Працівників

Освіти  і  науки  України

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОБКОМ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

49000, м. Дніпропетровськ, К.Маркса,93

тел./ факс 744-58-55, тел. 744-58-45

e-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

 

Центральный

Комитет профсоюза

Работников

Образования и науки украины

ДНЕПРОПЕТРОВСКИЙ ОБКОМ ПРОФСОЮЗА РАБОТНИКОВ ОБРАЗОВАНИЯ И НАУКИ УКРАИНЫ

49000, г. Днепропетровск,  К. Маркса, 93

тел./ факс 744-58-55, тел. 744-58-45

web-сторінка: ponu.dp.ua

15.05.2013 104/03

на №______________________

Голові Федерації профспілок

України

Кулику Ю.М.

 

Голові  Профспілки працівників

освіти і науки України

Труханову Г.Ф.

 

Пропозиції до проекту постанови КМУ «Про вдосконалення

умов оплати праці працівників установ, закладів та

організацій окремих галузей бюджетної сфери»

 

Обком Профспілки працівників освіти і науки України вважає за доцільне збільшити розміри тарифних коефіцієнтів ЄТС (додаток № 1 до проекту постанови КМУ «Про вдосконалення умов оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» далі - Постанова).

Вважаємо за необхідне відповідно до Закону України «Про освіту» ввести підвищення ставок заробітної плати та посадових окладів за наукові ступені та вчені звання, а не встановлювати за зазначені звання доплати.

Обком категорично заперечує проти встановлення надбавок за звання „Майстер-кухар”, „Майстер кондитер”, „Вчитель-методист”, „Викладач-методист”, „Майстер виробничого навчання 1 - 2 категорії” , „Старший вчитель”, „Старший викладач”, „Вихователь-методист”, „Педагог-організатор-методист”, „Старший вожатий-методист”, "Практичний психолог-методист”, „Керівник гуртка-методист”, „Старший вихователь”, „Народний майстер” замість підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати).

В Постанові не враховано підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) керівним, педагогічним працівникам, помічникам вихователя за роботу в школах-інтернатах загального типу (в т.ч. установах нового типу).

Також не передбачено підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) керівним працівникам за психоемоційне навантаження в дошкільних навчальних закладах, позашкільних навчальних закладах для дітей і підлітків, які

мають вади у фізичному чи розумовому розвитку, потребують особливих умов виховання або тривалого лікування та інш.

Вважаємо за доцільне провадити підвищення посадового окладу (ставки заробітної плати) керівним, педагогічним працівникам, помічникам вихователя за роботу в спеціальних школах та спеціальних школах-інтернатах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку в розмірі 25 % до посадового окладу (ставки заробітної плати).

Пропонуємо в Постанові в частині «Підвищення посадових окладів», зокрема, підвищення посадових окладів за психоемоційне навантаження, чітко визначати назви закладів у відповідності до вимог ст. 9 Закону України «Про загальну середню освіту».

Якщо підвищення поширюється на ряд навчальних закладів, просимо виписати заклади з назвами в такому порядку, щоб уникнути непорозумінь та помилок при нарахуванні заробітної плати (приклад, пункт № 1 за психоемоційне навантаження).

При встановленні доплат необхідно конкретно оговорити порядок, умови їх встановлення (наприклад, за завідування бібліотекою, за кабінети, керівництво предметними, цикловими та методичними комісіями і таке інше). Наприклад, доплату за керівництво предметними, цикловими та методичними комісіями в загальноосвітніх навчальних закладах передбачено, але виплачувати не можна.

Обком Профспілки працівників освіти і науки України категорично не згоден з розмірами тарифних розрядів бухгалтерів, економістів юристів, інженерів вимагаємо встановити зазначеній категорії працівників тарифні розряди від 13до 16 та встановити зазначеній категорії працівників надбавку за вислугу років.

Пропонуємо виключити з проекту Переліку актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність: постанову Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. № 373 „Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування”, постанову Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 Р. № 1073 „Про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек» (про встановлення надбавки за особливі умови роботи), як такі, що призводять до зменшення заробітної плати працівників за новими умовами оплати праці.

 

 

 

 

 

Голова обкому Профспілки

працівників освіти і науки України                                                                                                       Бєлікова Г.В.

 

 

Зуяк Н.І.

744-58-78