Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Президія обкому Профспілки

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

З текстом листа можна ознайомитись тут:

 

Шановні колеги!

Кіровська районна виконавча дирекція Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності звертається до Вас, з проханням провести роботу з первинними профспілковими організаціями, які розташовані на території Дніпропетровської області, по інформуванню членів профспілки - застрахованих ociб, що на теперішній час в Кіровській районній виконавчій дирекції ВД ДОВ ФСС з ТВП в наявності є путівки за рахунок коштів Фонду до санаторіїв Дн1пропетровської області (для застрахованих oci6 - сплата 30% від вартості путівки):

"Дніпровський" - вересень - 39 путівок; 4 квартал поточного року - 31 путівка (повна вартість 5250,00 грн.)

"Славутич" 1м. Б.В. Пашковського - 4 квартал поточного року - 26 путівок (повна вартіть 5250,00 грн.))

"Сонячний" - 4 квартал поточного року- 21 путівка (повна вартість 5313,00 грн.).

Оздоровниці    розташовано    в    еколопчно    чистой,    лісостеповій    зоні.    В    санаторіях застосовуються природні та преформовані засоби лікування:

  • бальнео-діротерапія та лікувальні мінеральні води, лкувальні грязі - пілоїди Слов'янського родовища (аплікації, розвідні грязьові ванни, електрогрязелікування), апаратна фізіотерапія, засоби фізичної реабілітації, психотерапія, лікувальне харчування, фітоаромотерапія, лікувальне плавания в річці та басейні, медикаментозна терапія, ЛФК, масаж тощо.

Природні ресурси, високопрофесійний медико-технічний колектив спеціалістів, сучасні медична техніка та методи лікування, створюють Bci умови для успішного лікування хворих серцево-судинної та нервової системи, органів опору та руху.

Телефон для довідок: 3776550, 319367.

Вдячні за взаємопорозуміння.

3 повагою                                                                 clip_image002 С.Л. Федоренко