Дніпропетровська обласна організація Профспілки добре розуміє, наскільки важливим є повноцінне оздоровлення дітей, особливо тих, хто проживає в громадах, наближених до зон бойових дій.
Сьогодні перші 52-і дитини, батьки яких є членами Профспілки працівників освіти і науки України, вирушили на літній відпочинок до дитячого табору за творчою та оздоровчою програмою «Яскраві канікули в м. Трускавець»!
Їх гостинно зустрічає санаторій «Кришталевий Палац» — затишне та мальовниче місце, де турбота про здоров’я поєднується з веселими розвагами та творчістю.
На першу зміну (а попереду ще декілька) до табору вирушили діти з Солонянської, Царичанської, Верхньодніпровської, Криничанської, Магдалинівської громад, Покровської, Самарівської, Криворізької міських територіальних громад та Криворізького державного педагогічного університету.
Попереду — насичені дні з цікавими заняттями, новими друзями та незабутніми пригодами.
Ми впевнені: це літо залишить у серцях дітей яскраві враження, щирі емоції та заряд здоров’я на весь рік!