chief m

Шановні відвідувачі нашого Інтернет - сайту!

.....Вітаємо Вас і щиро дякуємо за виявлений інтерес до нашої організації. Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки є однією з найпотужніших у майже двохмільйонному профспілковому загалі освітян України.

.....Наш обласний комітет Профспілки опікується проблемами правового, соціально – економічного захисту членів профспілки, сприяє задоволенню їх духовних та культурних інтересів, організовує контроль за втіленням в галузі відповідних законів та законодавчих актів. Значна увага приділяється оздоровленню працівників, студентів, членів їх сімей.

.....Будемо раді, якщо інформація нашого сайту стане Вам у пригоді, допоможе вирішити назрілі питання. Закликаємо членів Профспілки до єдності та співпраці і запевняємо, що обласний комітет Профспілки завжди буде стояти на заваді порушень ваших прав і свобод.

Голова обкому Профспілки - Бєлікова Г.В.

Нове у фотоальбомі

ВідеоматеріалиАнонси

Вісті з профорганізацій

Пошук

Погода

Профспілковий гімн

Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Контакти

Дніпропетровський обласний комітет Профспілки працівників освіти і науки України

49000, м. Дніпро,

просп. Д. Яворницького, 93

Тел./факс: (056) 744-58-55

E-mail: profspilka.dnepr@ua.fm

Друкe-mail

KirikАвтор: Кирик Алла В’ячеславівна

Дата народження: 05.04.1962 р.

Місце роботи, посада: Новоіванівська СЗШ І-ІІІ ступенів Юр’ївської районної ради. Вища кваліфікаційна категорія. Вчитель англійської мови, голова профспілкового комітету.

Педагогічний стаж: 33 роки

 

 

 

 

 

 

 

Вперше в своєму житті я зустрілася із поняттям «Профспілка» ще у 1981 році. Закінчувала Нікопольське педагогічне училище і, хоча не мала червоного диплому, була в закладі людиною знаною – активна учасниця художньої самодіяльності, капітан команди КВК. Голова профспілкового комітету Лідія Макарівна запропонувала «Горящу» путівку до санаторію за моїм профілем (в дитинстві перехворіла Боткіна). Моя мама, проста селянська трудівниця, яка в своєму житті ніколи не те , що не оздоровлювалась, а й у лікарні толком не лежала, бо переносила всі хвороби на ногах, страшенно зраділа і підтримала мене. Так, вперше в житті, я здійснила самостійну подорож у Західну Україну в санаторій Роздол Львівської області Миколаївського району. Ця велична старовинна будівля маєтку графа Ляскоронського справила на мене неабияке враження – чесно – до цього часу все пам’ятаю у найменших дрібницях.

І зразу після цього – на роботу в маленьке село тоді ще Павлоградського району. Голова профспілкового комітету школи – в той час для мене була людиною, яку своєю пошаною та увагою наділяв увесь колектив. Не знаю, можливо мені просто повезло? Але вже 33 роки, працюючи в одній і тій же школі, я без усяких сумнівів скажу – кращого колективу нема і бути не може.

Що означає для мене і моїх колег поняття «Профспілка»? Це соціальна захищеність і, в чомусь, стабільність. Якщо виникають спірні питання, саме профспілковий комітет бере на себе право розрулювати ситуацію. При комітеті діє комісія по вирішенню виробничих питань. Можливо, зважаючи на віддаленість нашого населеного пункту, ми  не ведемо дуже активної діяльності, пов’язаної із профспілковою роботою, але члени нашого колективу регулярно здійснюють санаторно-курортне лікування. Зокрема,  у 2013-2014 навчальному році 4 педагогічних працівника оздоровились за рахунок соціального страхування у санаторіях різного лікувального профілю.

Колектив педагогічних працівників нашої школи вміє не тільки гарно працювати, а й чудово відпочивати. Давно стали традиційними спільні святкування Нового року, Дня учителя, 8  Березня,  Першого та Останнього Дзвінків тощо. Але є у нас особливе свято. День початку відпустки. Цей день ми , зазвичай,  зустрічаємо на природі, біля водойми.

У 2012 році профспілкова організація нашої школи перемогла у обласному конкурсі-огляді первинних профспілкових організацій.

Що б не мінялося у нашому житті, але , справді, хочеться вірити, що профспілка залишиться тією ланкою, яка зможе захистити будь якого свого члена.


Завантажити презентацію Творчої роботи Кирик А. В. можна тут - Creative work Kirik A.V.ppt